Sesderma Retises (против морщин) - мой отзыв

SESDERMA RETISES 0,25% крем против морщин

Показания:

профилактика и коррекция возрастных изменений кожи про био- и фотостарении;

для комбинированной и жирной кожи;

начальный уход.

Свойства:

активно восстанавливает и обновляет кожу, реструктурируя дерму и увеличивая толщину дермального слоя кожи;

разглаживает морщинки, увлажняет и подтягивает кожу, обеспечивает устойчивый лифтинг-эффект;

снимает признаки усталости (отеки и темные круги вокруг глаз);

защищает клетки от разрушительного действия свободных радикалов;

подготавливает кожу к применению высококонцентрированных ретиноловых препаратов.

Активные компоненты:

ретинол – 0,25%, ретинилпропионат, пальмитоилолигопептид, аскорбилглюкозид, гликопротеины арктического зоопланктона, босвеллиевые кислоты

Способ нанесения:

наносить вечером тонким слоем после тщательного очищения кожи. Применять через день в течение 2 месяцев, затем начать ежедневное применение

___________________________________________________________________________________________________________________

Взагалі, я не прихильник якихось агресивних анти-ейдж методів для себе - не колюсь, не пілінгуюсь, ніяких ниток і так далі, - але одного прекрасного ранку, вирішила, що мені потрібен ретинол! Раптово, так)

Sesderma Retises

Вихідні дані - 33 роки, досить тонка, бліда чутлива суха шкіра. Дуже бідна міміка - мімічних практично зморшок немає. Ось ці дві характеристики - тонка і суха - були величезним "але", тому до вибору виду ретиноїду довелося поставитися серйозно. Відразу був відкинутий агресивний третиноїн, дуже розхвалене в декількох б'юті-блогах, які часом почитую. Вибір припав на домашню лінію професійної косметики Sesderma (Іспанія) - марка, яка знаменита своїми професійними пілінгами і лінійками для вирішення практично будь-яких завдань - себорея, акне, анти-ейдж, атопічна шкіра і т.д. Крім того, в обраному кремі представлена мінімальна ефективна концентрація ретинолу - отже, я придбала Retises 0,25%.

Дуже легка невагома база, прекрасно розподіляється по шкірі - кількості розміром з 1-2 сірникової головки мені вистачає на все обличчя. Мегаекономічний засіб. При нанесенні відразу ніби провалюється в шкіру, ви його на собі не відчуєте. Чекати зволожувальних або поживних властивостей не варто, не для того він призначений, тут функція бази - провідник для активних компонентів. Якихось результатів варто чекати через місяць, як мінімум. Тюбик 30 мл.

Sesderma Retises

Для себе обрала режим використання через день або через два. Далі буду описувати свої відчуття. До слова, наносити треба на очищену шкіру, не менше ніж через 30 хвилин після вмивання, на суху шкіру (якщо на вологу, загрожує роздратуванням), рекомендується на ніч. Вирішила наносити вранці, в основному я перебуваю в приміщенні і мені було цікаво поспостерігати за реакцією. Не забуваємо про сонцезахисний крем (я - не використовувала, так як захворіла і безвилазно сиділа вдома).

Перший тиждень: при нанесенні в перші два рази відзначала несильно поколювання, однак, шкіра звичайного кольору, не почервоніла. Більш ніяких відчуттів. Через два дні шкіра стала сухіша, з'явився дискомфорт. Весь тиждень я не наносила звичайний догляд, але в даному випадку просто довелося - сухість, стянутость. На свій звичайний, звичний крем відреагувала почервонінням - рівно по тим межам, де працює мій ретинол.)) При цьому, нічого не зуділо, не боліло, не набрякало ... це не алергічна реакція. Словом, відбулося очікуване - все ретиноїди посилюють чутливість шкіри. Минуло через півгодини, протягом яких я моталася до дзеркала і назад.))


Другий тиждень: до 11 або 12 дня від початку експерименту почалося легке лущення, практично непомітне оточуючим (перенісся, носогубні складки), шкіра вже не суха, а близька до нормальної, ніяких інших кремів не використовую. На 13 день вона зійшла з розуму - посилилося саловідділення, легкий блиск весь день. Відчуття цілком комфортні, в додаткових кремах як і раніше не потребую. Зовні все добре. Але іноді ніби почуття слабкого поколювання в шкірі. 13 і 14 дні - наносила крем щодня, в порядку експерименту.


Третій тиждень: 15-й день - потихеньку приходимо до тями)) шкіра вже нормальна. Не сушить, не блищить, все відмінно, хіба що кілька шелушінок. На 17 день зникло лущення. 19 день - мені подобається тон шкіри: рівний-рівний, по типу - нормальна, також зникла підвищена чутливість. І до сих пір не користуюся іншою косметикою для обличчя - прикро, да)) стільки баночок і тюбиків без діла стоїть. Сьогоднішній "улов" - два компліменту!


Дні 20-24: Нічого не змінилося. Тип шкіри - як і раніше нормальний. Ледь-ледь вона стала гладкіша, рівніше за тоном.


Резюмуючи, можу сказати, що на собі спостерігаю себорегулюючий ефект. Можливо, і вологоутримувальна здатність стала більше. Раніше страждала від сухості і вимазувати на себе креми банками. В даний час вже немає такої потреби, що мене радує.) Візуально, обличчя виглядає трохи світліше. Крім того, це перша зима, напевно, з підліткового віку, коли в розпал холодів на вулиці плюс сухе повітря в приміщенні, у мене не суха шкіра, причому без використання якихось додаткових коштів (до цих пір не користуюся звичними кремами, тільки Ретісес і крем під очі).


В цілому, вважаю, крем дуже вдалий. Я не зазнала якихось супер-незручностей, хоча був період адаптації. Дану концентрацію ретинолу - 0,25% - можна рекомендувати людям з сухою чутливою шкірою в режимі через день. Для не особливо чутливою - щодня, потім підвищувати концентрацію (крем з позначкою forte або гель). Що стосується мене, то планую користуватися ним і далі в тому ж режимі - через день.