Algologie (против купероза) - мой отзыв

Багато косметологів кажуть, що все частіше і частіше шкіра їх пацієнток стає чутливою. Якщо раніше чутливою шкірою була в основному суха, то зараз набагато частіше на чутливість шкіри скаржаться власниці і комбінованої і жирної шкіри.

 

 

Я ніколи раніше не думала, що моя проблемна, схильна до жирності шкіра може бути чутливою. А багато власників жирної шкіри застосовують агресивні засоби для вмивання і порятунку від висипань. Що провокує ще більшу чутливість і проблемність.

 

 

Коли дерматолог поставив мені діагноз розацеа, то виявилося, що курс лікування включає в себе лагідні креми, умивалки і тоніки для чутливої шкіри. Так кардинально змінився мій підхід. Але змінився і стан шкіри.

 

 

Одним з таких кремів став чудовий герой поста Algologie Caress Day Cream. Взагалі, це денний крем для нормальної шкіри. Косметолог рекомендувала мені наносити його на ніч, тому що шкіра тоді у мене була ближче до жирної.

 

 

 

Що обіцяє виробник.


Призначення: крем для чутливої шкіри і шкіри з куперозом.
Опис: ніжний крем фісташки кольору.

 

Активні інгредієнти: екстракт Laminaria Ochroleuca, Epaline 100, масло каріте, антикуперозний комплекс, екстракти ромашки, волошки та календули, вітамін В5, діоксид титану, Algo³ Complex (вода Гольфстріму, морські водорості Хондрус Криспус і Alaria Esculenta).

 

Ефект: знижує чутливість і роздратованість шкіри, зміцнює судинну стінку, зменшуючи її проникність, забезпечує профілактику появи телеангіоектазій. Відновлює гідроліпідну мантію шкіри і епідермальний бар'єр. Надає могутню антиоксидантну дію, захищає від агресивного впливу факторів навколишнього середовища (сонце, холод, вітер).

 

Домашнє застосування: щоранку наносити крем на шкіру обличчя, шиї і декольте після очищення.

 

Крем, повторюсь, найніжнішого фісташкового кольору і такий же найніжнішої консистенції. Для нормальної і сухої шкіри він підійде на день. Я наносила на ніч. З ранку був невеликий блиск в Т-зоні. Зате яка шкіра! Крем зволожує зневоднений сезонним опаленням, роздратовану пілінгами і процедурами шкіру.

 

 

 

Через 2 тижні я стала помічати, що тон шкіри вирівнюється, червоні точки зникають, після вмивання шкіра не йде червоними плямами. На вулиці мій ніс і щоки перестали в одну мить перетворювати мене в алкоголіка. Чутливість шкіри значно знизилася. Повторила цей крем вже двічі, а у мене в косметичку не потрапляють випадкові продукти, тим більше двічі. Звичайно, пошкоджені судини нікуди не поділися, але й нових при регулярному застосуванні поки не з'явилося.

 

 

Тут на фото видно ефект від застосування засобів Sesderma Azelac, а також крему Algologie Caress Day Cream. Видно, як менш видимими на одному і тому ж ділянці шкіри стали судини. Кожний засіб працював над «своїм» завданням, кожне з них високоефективно в своїй області.

 

 

 

Підсумок:


Сміливо рекомендую цей чудовий крем як доповнення до лікування, так і самостійний догляд для чутливої і роздратованої шкіри, шкіри з куперозом.

Please reload

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Черный Google+ Иконка

© 2014-2019 Студия красоты Оксаны Тукачовой

Сеть моностудий шугаринга SugarMe
goodweb.com.ua