Algologie (против купероза) - мой отзыв

Багато косметологів кажуть, що все частіше і частіше шкіра їх пацієнток стає чутливою. Якщо раніше чутливою шкірою була в основному суха, то зараз набагато частіше на чутливість шкіри скаржаться власниці і комбінованої і жирної шкіри.Я ніколи раніше не думала, що моя проблемна, схильна до жирності шкіра може бути чутливою. А багато власників жирної шкіри застосовують агресивні засоби для вмивання і порятунку від висипань. Що провокує ще більшу чутливість і проблемність.Коли дерматолог поставив мені діагноз розацеа, то виявилося, що курс лікування включає в себе лагідні креми, умивалки і тоніки для чутливої шкіри. Так кардинально змінився мій підхід. Але змінився і стан шкіри.Одним з таких кремів став чудовий герой поста Algologie Caress Day Cream. Взагалі, це денний крем для нормальної шкіри. Косметолог рекомендувала мені наносити його на ніч, тому що шкіра тоді у мене була ближче до жирної.


Sesderma Algologie

Що обіцяє виробник.

Призначення: крем для чутливої шкіри і шкіри з куперозом. Опис: ніжний крем фісташки кольору.


Активні інгредієнти: екстракт Laminaria Ochroleuca, Epaline 100, масло каріте, антикуперозний комплекс, екстракти ромашки, волошки та календули, вітамін В5, діоксид титану, Algo³ Complex (вода Гольфстріму, морські водорості Хондрус Криспус і Alaria Esculenta).


Ефект: знижує чутливість і роздратованість шкіри, зміцнює судинну стінку, зменшуючи її проникність, забезпечує профілактику появи телеангіоектазій. Відновлює гідроліпідну мантію шкіри і епідермальний бар'єр. Надає могутню антиоксидантну дію, захищає від агресивного впливу факторів навколишнього середовища (сонце, холод, вітер).


Домашнє застосування: щоранку наносити крем на шкіру обличчя, шиї і декольте після очищення.


Крем, повторюсь, найніжнішого фісташкового кольору і такий же найніжнішої консистенції. Для нормальної і сухої шкіри він підійде на день. Я наносила на ніч. З ранку був невеликий блиск в Т-зоні. Зате яка шкіра! Крем зволожує зневоднений сезонним опаленням, роздратовану пілінгами і процедурами шкіру.


Sesderma Algologie


Через 2 тижні я стала помічати, що тон шкіри вирівнюється, червоні точки зникають, після вмивання шкіра не йде червоними плямами. На вулиці мій ніс і щоки перестали в одну мить перетворювати мене в алкоголіка. Чутливість шкіри значно знизилася. Повторила цей крем вже двічі, а у мене в косметичку не потрапляють випадкові продукти, тим більше двічі. Звичайно, пошкоджені судини нікуди не поділися, але й нових при регулярному застосуванні поки не з'явилося.Тут на фото видно ефект від застосування засобів Sesderma Azelac, а також крему Algologie Caress Day Cream. Видно, як менш видимими на одному і тому ж ділянці шкіри стали судини. Кожний засіб працював над «своїм» завданням, кожне з них високоефективно в своїй області.


Sesderma Algologie


Підсумок:

Сміливо рекомендую цей чудовий крем як доповнення до лікування, так і самостійний догляд для чутливої і роздратованої шкіри, шкіри з куперозом.