Mediderma Rosoil (увлажнение кожи) - мой отзыв

Масло порадила косметолог, дуже гарне - не розчарувалася. Відмінність від домашнього використання в тому, що у професійного 6 ампул по 3 мл, в домашньому ж 5 ампул по 2 мл і піпетка і кришечкою на кожну ампула, також можна купити в будь-якому магазині професійної косметики саму дешеву ампулу для волосся, з нею йде і піпетка.


Sesderma Mediderma Rosoil

Масло шипшини здатне:

- зволожити шкіру після радіотерапії; - сприяти лікуванню язв; - допомогти при висипу угрів, через кілька днів, якщо щодня мазати прищ виходить назовні і засихає на шкірі, тим самим запобігаючи утворенню рани, у кого є прищики, мене зрозуміють :) - освітлити пігменти.Склад:

Sesderma Mediderma Rosoil

Моя розгорнута думка


Масло дуже м'яке, економічне, як емульсія, дуже ніжна, на шкірі не залишає жирності. Для будь-якого типу шкіри! У мене комбінована. Однією ампули мені вистачило на 9 раз використання. Повністю всмоктується досить швидко, десь за годину. Користувалася щодня щовечора. Масло також збагачене на 5% вітаміном Е, може саме тому воно як емульсія. =)


Що в підсумку?


Я помітила поліпшення кольору обличчя, зменшення прищиків, освітлення пігментів після вугрів і звичайно ж лікування ран після величезних прищів, яких було жахлива кількість. Користуватися звичайно постійно я не буду їм через ціну, в ампулах звичайно концентровано, але дорожче. Як засіб для лікування шкіри з висипом вугрів або ран від прищів, зволоження дуже дуже сухої шкіри засіб СУПЕР! Після його застосування дійсно бачиш результат і цього достатньо для повного позбавлення від проблеми, ну принаймні, я позбулася :)