Sesderma Azelac Лосьон (против розацеа)

Не буду розповідати свій довгий шлях до пошуку лікування, скажу тільки, що після правильного діагнозу толкового дерматолога мені перестали лікувати демодекоз, себорею, алергію та іншу нечисть, якої у мене ніколи не було. Мій діагноз був не особливо втішним - розацеа, цим і пояснювалися періодичні висипання, осередкові почервоніння і дрібні червоні точки, схожі на алергію.


Також хочу звернути увагу, що продукти, представлені в пості ефективні якраз в разі розацеа, акне і купероза, не залежно від того, присутні вони на обличчі усі разом, або тільки щось одне. Отже, два продукти Azelac, які допомогли мені знайти якщо не досконалу, то досить хорошу шкіру обличчя і впоратися з наявними проблемами: Лосьйон для обличчя і Зволожуючий гель для обличчя.Почнемо з лосьйону Azelac

Що обіцяє виробник.

Azelac - лінія засобів, що містить азелаїнової кислоту і азелогліцін - виключно ефективні інгредієнти для лікування розацеа, акне, фолликулитов, мелазми, шкірних висипань, що виникають після гоління і видалення волосся (депіляції).


Призначення:

Запобігання та лікування акне (на обличчі та інших частинах тіла), фолликулитов, врослого волосся після гоління або депіляції. Лікування жирного волосся (себорея) і андрогенетичного алопеції. Добре підходить для обробки великих зон на обличчі, шиї, спині, ногах.Застосування:

Просочіть ватний диск лосьйоном і нанесіть на попередньо очищену уражену зону. Використовувати 1-2 рази в день.Моя розгорнута думка.

Лосьйон являє собою прозору рідину з різким запахом, тому лізти носом в глибину флакона не рекомендую. Також не рекомендую розпилювати на обличчя за допомогою розпилювача. Якщо потрапить в очі - буде дуже пекти!


Я відкручую кришечку і трохи наливаю на ватний диск. Потім протираю обличчя після очищення, уникаючи область навколо очей. До речі, пару раз було таке, що після звичайного тоніка ватний диск був білосніжним, а слідом, протираючи обличчя цим лосьйоном, я виявляла плями тонального (трохи) на ватяному диску.


Лице може щипати, і навіть дуже сильно! Але обличчя при цьому не червоніє, шкіра не облазить. Влітку я протирала обличчя щовечора після очищення, в міжсезоння і взимку через день.Що в підсумку?


Ні додати, ні відняти! Виробник не збрехав - лосьйон відпрацьовує кожну копійку своєї вартості. Після кожного протирання пори настільки чисті, що кожен раз дуже дивуюся цьому. Запалення зменшуються і здуваються, великі за кілька днів проходять практично безслідно, якщо їх не чіпати руками, маленькі - можуть вже на ранок стати невидимими. Пори звужуються, я на цей пункт особливо звернула увагу - але тільки при регулярному застосуванні. Лице дихає, чисте. Відлущування чудове, шкіра гладенька, блищить!Дивись далі мою думку про наступного героя - Azelac Зволожуючий гель для обличчя.