Sesderma Hidraderm Hyal

SesDerma Laboratories Hidraderm Hyal Увлажняющий крем


Свойства:

Мгновенное и видимое увлажнение, создание защитной пленки на поверхности кожи Глубокое увлажнение кожи, повышение ее эластичности и упругости. Увеличение объема дермы, создание “эффекта наполнения”, при котором разглаживаются статические и мимические морщины


Показания:

профилактика увядания кожи, омоложение и глубокое увлажнение кожи лица и шеи

сухая, обезвоженная, очень чувствительная кожа

обезвоживание по причине внешних (сухой климат, холод, использование агрессивных моющих средств) и внутренних (биологическое старение, атопия…) факторов

сухость кожи после проведения косметических и дерматологических процедур (пилинг, лазерная шлифовка, микродермабразия), лечения с применением кортикостероидов и ретиноидов


Активные компоненты:

гиалуроновая кислота с высоким молекулярным весом (2 MДa); гиалуроновая кислота с низким молекулярным весом (1.2 МДa), инкапсулированная в липосомы; гиалуроновая кислота с очень низким молекулярным весом (0.2 МДa), инкапсулированная в липосомы, масло сладкого миндаля, витамин Е, лецитин, витамин А. (Технология доставки активных ингредиентов посредством липосом нано-размера с большой проникающей cпособностью)


Способ нанесения:

наносить на кожу лица 2 раза в день легкими массажными движениями до полного впитывания


________________________________________________________________________________________________________


Косметолог обдарувала мене парочкою нових пробників Sesderma, і я, ділюся враженням після тижня використання. Сьогодні мова піде про зволожуючий крем з трьома типами гіалуронової кислоти.

Як видно зі складу, склад не бозна-який, і дуже гучні обіцянки не викликають довіру, але з професійною косметикою не все так просто, тому з висновками я не поспішала.


Крем виявився класичної для Сесдерми легкої текстури з трохи хімозним, але цілком терпимим ароматом. Не знаю, як він себе поведе на схильної до сухості шкірі, але мені здається, що це ідеальний варіант для жирної шкіри, особливо в умовах спеки або занадто агресивного опалення.


Крем просто миттєво всмоктується в шкіру, залишаючи після себе абсолютну сухість. Ні, це не та сухість, коли здається, що ще трохи - і обличчя потріскається як земля в пустелі, відчуття абсолютно комфортні і навіть думки не виникає про додаткове зволоження у вигляді сироваток або спреїв. Але особисто мені якось не зрозуміло, як шкіра може бути настільки суха (прям як аркуш паперу) і при цьому не сохнути. Містика.


З приводу альтернативи філерам сказати нічого не можу - надто недовго користувалася кремом, але за цей час пори не розширилися, зморшки не погіршити. Хоча в засоби, де головну роль грає гіалуронка, все одно не вірю. Чесно кажучи, мені було б шкода віддавати гроші за такий крем, але настільки віртуозний контроль жирності змушує задуматися про його придбання в літній період. Куплю чи ні, поки складно сказати, але зарубку на пам'ять зроблю точно.